LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

NodrošinātājsPartneri

Deutsch-Baltische Handelskammer in Estland, Lettland, Litauen

Jaunumi


 Veiksmīgi aizvadīts “Balttour 2018” biznesa forums

31. janvārī viesnīcā “Grand Hotel Kempinski Riga” norisinājās “Balttour 2018” biznesa forums, kuru apmeklēja 178 speciālisti no uzņemošā un izejošā tūrisma aģentūrām, viesnīcām un izmitināšanas pakalpojumu uzņēmumiem, kā arī nozares autoritātes un mācībspēki.
Lasīt vairāk >>>

 Jubilejas izstādē “Balttour 2018” vairāk apmeklētāju nekā pērn!

4. februārī Ķīpsalā noslēdzās 25 gadu jubilejas izstāde “Balttour 2018”, kas vienuviet pulcēja 860 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 39 pasaules valstīm. Uzzināt dažādu valstu tūrisma iespējas, atklāt jaunus maršrutus, iegādāties ceļojumu sev un ģimenei bija ieradušies vairāk interesentu nekā pērn – kopā 29 630.
Lasīt vairāk >>>

 “Balttour” aizsāk jaunu tradīciju!

Atzīmējot izstādes “Balttour” 25 gadu jubileju, izstādes organizatori – ALTA un BT 1 – sadarbībā ar Rīgas Tūrisma attīstības biroju aizsāka jaunu tradīciju. Jau pirmajā izstādes dienā izstaigājot abas tematiskās halles, žūrijas locekļi izraudzījās radošāko ekspozīciju, inovatīvāko ekspozīciju un dalībnieku ar visdaudzveidīgāko tūrisma piedāvājumu.
Lasīt vairāk >>>

 Apbalvoti «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2017» laureāti

Piektdienas rītā, 2.februārī, tūrisma izstādes - gadatirgus "Balttour 2018" atklāšanas laikā, norisinājusies oficiālā balvas "GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2017" pasniegšanas ceremonija. Ceremonijas laikā par nozīmīgu ieguldījumu un veiksmīgu darbību apbalvoti 7 tūrisma nozares labākie 7 dažādās kategorijās.
Lasīt vairāk >>>

 Jau rīt atklās izstādi “Balttour 2018”!

Piektdien, 2. februārī, darbu sāks tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”, kas šogad atzīmē 25 gadu jubileju. Izstādes dalībnieki katru ceļotāju un atpūtnieku aicinās apceļot Latviju un atklāt pasauli. Neizpaliks arī jau tradicionālā ceļojumu izpārdošana!
Lasīt vairāk >>>

 Mārupes novads iepazīstinās ar jaunumiem!

Jau tradicionāli Daugavas lejteces novadi - Ķekava, Baldone, Ikšķile, Salaspils un Stopiņi kopīgi piedāvā vienotu tūrisma piedāvājumu, bet šogad izstādē tiem pievienojas vēl viens Pierīgas novads – Mārupe.
Lasīt vairāk >>>

 Turcijas 2018. gada tūrisma tēma ir leģendārā Troja - valsti aicina iepazīt arī «Balttour 2018» laikā

Senā Trojas pilsēta Turcijā pirms 20 gadiem tika pievienota UNESCO Pasaules Mantojumu sarakstā. Trojas leģenda ir joprojām spēcīga, šogad tā ir Turcijas tūrisma oficiālā tēma. Tā tiks svinēta dažādi, sevišķi Čanakkales (Canakkale) reģionā, kur atrodas Troja.
Lasīt vairāk >>>

 Trīs vienā: ekskursija – izglītojoši pasākumi – radošās darbnīcas „Panevēžai ir laiks: misija simtgade”

Maršruts: Lietuvas bankas ēka – Joza Balčikoņa ģimnāzija – biedrības „Aidas” bijušā ēka – Novadpētniecības muzejs – Mākslas galerija – Panevēžas apriņķa G. Petkevičaites-Bites publiskā bibliotēka.
Lasīt vairāk >>>

 Piejūras kempings aicinās labā atpūtā!

Ventspils Piejūras kempings no 2. līdz 4. februārim piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2018” un līdzās Ventspils pilsētas tūrisma informācijas stendam prezentēs atpūtas un nakšņošanas iespējas Ventspilī.
Lasīt vairāk >>>

 Ludzas novada TIC darbinieki Latgales stendā aicinās ceļotājus uz senāko Latvijas pilsētu!

Pēdējos gadus tūrisma iespēju daudzveidība Ludzā ir augusi, ceļotāji atzinīgi novērtē ziedošo, sakopto un kultūrvēsturiski bagāto, darbīgo pilsētu Latvijas austrumu pierobežā. Neskatoties uz tālo ceļu no galvaspilsētas, tā spēj ieinteresēt. Šogad piedāvāsim ne vien virtuālo ekskursiju Livonijas pilsdrupās, Ludzas novadpētniecības muzeja un Lielās Sinagogas ekspozīciju apmeklējumu, darbošanos Ludzas amatnieku centrā kā iepriekš, bet arī aicināsim apmeklēt salonu Pelnrušķītes sapnis, ekskursiju bērniem “Lūcijas nakts pasakas”, kā arī vietējo dūņu dziednieciskās vannas, SPA procedūras, melnās pirtis un atpūtu laukos viesu mājās.
Lasīt vairāk >>>

 Salaspils aicina uz tūrisma izstādi “Balttour 2018”

Jau tradicionāli Salaspils kopā ar Daugavas lejteces novadiem (Ķekavas, Baldones, Ikšķiles un Stopiņu) kopīgi piedāvā vienotu tūrisma piedāvājumu. Šogad izstādē mums pievienojas vēl viens Pierīgas novads – Mārupe.
Lasīt vairāk >>>

 Lietuva 2017 – izbaudi vēl vairāk!

Pasaules Tūrisma organizācija (UNWTO) pasludinājusi Lietuvu par vienu no tūristu visapmeklētākajām Eiropas valstīm. Valsts tūrisma departamenta direktore Indre Trakimaite-Šeškuviene uzsver, ka šāda starptautiskās kopienas atzinība ir ļoti svarīga, jo augošs tūristu skaits ir labākais apliecinājums tam, ka Lietuva ir valsts, kuru tiešām ir vērts apmeklēt.
Lasīt vairāk >>>

 Izstādē “Balttour” aicinās apceļot Latgali!

Starptautiskajā tūrisma izstādē - gadatirgū „Balttour 2018”, kas šogad jau 25 reizi no 3. līdz 5. februārim norisināsies BT1 izstāžu kompleksā Rīgā, vienotā stendā Latgales tūrisma iespēju daudzveidību piedāvās Latgales novadu un pilsētu pašvaldību tūrisma speciālisti, kā arī tūrisma uzņēmumu pārstāvji.
Lasīt vairāk >>>

 "Latvia Tours": Sākas kāzu ceļojumu plānošanas laiks

Lai arī līdz ierastajai atvaļinājumu sezonai - vasarai - gaidāmi vēl vairāki mēneši, liela daļa ceļotāju atpūtu plāno jau pašlaik, īpaši, ja tas ir tik nozīmīgs notikums kā, piemēram, medusmēnesis. Laicīga ceļojuma saplānošana ļauj gan detalizēti izplānot ārzemēs pavadāmo laiku, gan arī piemeklēt budžetam atbilstošas iespējas. Daudzveidīgus piedāvājumus gan galamērķu, gan izmaksu ziņā kā uz ierasti saulainām, tā arī uz savdabīgas kultūras un dabas zemēm, sagatavojuši ceļojumu aģentūras "Latvia Tours" speciālisti, un tie interesentu apskatei būs pieejami nedēļas nogalē Ķīpsalas hallē gaidāmajā tūrisma gadatirgū "Balttour".
Lasīt vairāk >>>

 Lielvārdes novads vilina ar Lielvārdes jostas maģiju, Pumpura alu un dinozauriem!

No 2. – 4. februārim Rīgā norisinās tūrisma izstāde “Balttour 2018”, kurā piedalās arī Lielvārdes novads un Avārijas Brigādes (AB) parks, veidojot 55 kvadrātmetru plašu un dažādu aktivitāšu piepildītu ekspozīciju.
Lasīt vairāk >>>

 Aizceļo uz kādu no 9 HANSA pilsētām!

Vai zini, kura ir mazākā Hanzas pilsēta pasaulē un kurā Hanzas pilsētā ir Dzīvā sudraba muzejs? Savas zināšanas varēsi pārbaudīt projekta HANSA stendā Nr. A8, kas atradīsies hallē “Apceļo Latviju!”. Stendā virmos īsta Hanzas laiku atmosfēra.
Lasīt vairāk >>>

 „Skrīveru mājas saldējums” - dabas valdzinājums kaifīgākai dzīvei!

Lasīt vairāk >>>

 Iedvesmojies Latvijas apceļošanai izstādē “Balttour 2018”!

Latvijā vienīgais interaktīvais centrs “Dzelzceļš un tvaiks”, jaunizveidotais “Briežu dārzs”, gliemežu spa, skatu tornis savvaļas zirgu vērošanai – tie ir tikai daži no Latvijas tūrisma jaunumiem, ar kuriem jau 2.–4. februārī varēs iepazīties izstādē “Balttour 2018” Ķīpsalā!
Lasīt vairāk >>>

 Atklāj Sāmsalas un Roņu salas tūrisma piedāvājumu!

Latvijas ceļotājiem Igaunijas lielākā sala Sāmsala ir kā tāds magnēts, kas pievelk, piesaista, un kur gribas atgriezties vēl un vēl. Un mazā Roņu sala, Latvijas krastam vistuvākā jūras sala, daudzu Latvijas burātāju brīvdienu galamērķis, kurp aizbraukt pāri Rīgas līcim un nākošajā dienā atkal atgriezties uz Latvijas zemes. Abas šīs salas visus interesentus iepazīstinās ar saviem piedāvājumiem un šīs vasaras jaunumiem!
Lasīt vairāk >>>

 Apmeklējiet Zaļo upeszemi!

Atklājiet dabu Somā nacionālā parka Zaļās upeszemes apgabalā, kur desmitiem tūkstošu gadu laikā ir izveidojušies gandrīz neskarti un šķietami nebeidzami purvi. Miera, svaigā gaisa un skaisto dabas ainavu dēļ, šī ir lieliska vieta, kur “uzlādēt baterijas”. Skaistajos purvos ir izveidotas koka laipu takas un iekārti tiltiņi, kas atvieglo vietas apskati cilvēkiem ratiņkrēslos un vecākiem ar bērnu ratiņiem.
Lasīt vairāk >>>

 Izstādē piedalīsies arī Olimpiskais centrs “Ventspils”!

“Balttour 2018” laikā Ventspils pilsētas stendā būs pārstāvēts arī Olimpiskais centrs “Ventspils”, kas ir lielākais un pieredzes bagātākais Olimpiskais centrs Latvijā. Tā pārziņā ir sešpadsmit sporta un aktīvās atpūtas struktūrvienības.
Lasīt vairāk >>>

 Uzzini izdevīgākos ceļošanas piedāvājumus uz Apsolīto zemi!

Izraēlas stendā būs iespēja ne tikai iepazīties ar jaunās sezonas aktuālākajām tūrisma iespējām un izpētīt izdevīgākos ceļošanas piedāvājumus uz Apsolīto zemi, bet arī degustāciju laikā nobaudīt Izraēlas saulē un sāļajā tuksneša augsnē nogatavojušos vīnogu vīnus.
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīsti Turaidas piedāvājumu un pasākumus!

Turaidas muzejrezervāts tūrisma izstādē "Balttour" ir piedalījies visus gadus. Arī šis gads nebūs izņēmums! Šogad muzejrezervāta darbinieki stendā gaidīs apmeklētājus, lai iepazīstinātu ar plašo ekspozīciju un pakalpojumu piedāvājumu, kā arī nozīmīgākajiem Turaidas pasākumiem šajā gadā.
Lasīt vairāk >>>

 Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti piedalīsies “Balttour 2018”!

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti izstādē “Balttour 2018” startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot “Bauskas pudura” aktuālos tūrisma produktus.
Lasīt vairāk >>>

 Satiec grāmatas "Koki mājas nepamet" autoru – dižkoku pētnieku Gunti Eniņu!

Izdevniecība "Latvijas Mediji" izdevusi Gunta Eniņa grāmatu "Koki mājas nepamet". Autors grāmatā ne tikai apkopojis ziņas par Latvijas dižākajiem un svētākajiem kokiem, kas gadu gaitā kļuvuši varenāki, bet arī savijis kopā veco dižkoku, māju un tiem līdzās dzīvojošo dzimtu likteņus.
Lasīt vairāk >>>

 „Talsi VAU” rosīsies izstādē „Balttour 2018”

Izstādē „Balttour 2018” iepazīsti ķepaiņiem draudzīgu tūrisma piedāvājumu Talsu novadā "Talsi VAU"!
Lasīt vairāk >>>

 Valmieru izstādē popularizēs “Enter Gauja” stendā

Tūrisma izstādē “Balttour 2018” uzzināt par aktuālo tūrisma piedāvājumu Valmierā būs iespēja, apmeklējot vienoto Gaujas Nacionālā parka pašvaldību stendu “Enter Gauja”.
Lasīt vairāk >>>

 Konference “Tūrisma attīstības, izglītības un pētniecības aktualitātes Baltijas jūras reģionā”

Lai diskutētu par aktuālajiem tūrisma nozares attīstības jautājumiem un pētījumiem Latvijā un parējās Baltijas jūras reģiona valstīs, 2018.g. 2.februārī, no plkst. 13.00 līdz 18.00, izstādes “Balttour 2018” laikā tiks organizēta konference “Tūrisma attīstības, izglītības un pētniecības aktualitātes Baltijas jūras reģionā”. Pasākums notiks Starptautiskā izstāžu centra “Ķīpsala” konferenču zālē Nr.2. (1.stāvā).
Lasīt vairāk >>>

 Ziemeļlatgale – vieta taviem atklājumiem

Šogad Ziemeļlatgales novadi – Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas un Kārsavas - starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2018” kā ierasts būs atrodami Latgales reģiona stendā un pirmo reizi piedāvās kopīgu piecu novadu tūrisma karti.
Lasīt vairāk >>>

 Esi pirmais „Zaļajos Dzelzceļos”!

2. februārī, plkst. 12.30 dodies uz starptautiskās tūrisma izstādes „Balttour 2018” “Apceļo Latviju”halles stendu A14, kur Vidzemes Tūrisma asociācija prezentēs un atklās Igaunijas – Latvijas projekta „Zaļie Dzelzceļi” tūrisma maršruta karti.
Lasīt vairāk >>>

 Lietuva izstādē “Balttour 2018” – jauns muzejs, atjaunots delfinārijs un iespaidīgs ziemas dārzs

Lidināties virs pilsētas gaisa balonā, apskatīt atjaunoto delfināriju, apmeklēt pilnīgi jaunu muzeju pilī, apskatīt iespaidīgu ziemas dārzu, tvert maksimumu Lietuvā tikai vienas dienas laikā – par šiem un citiem kaimiņvalsts tūrisma piedāvājumiem uzzini vairāk hallē “Atklāj pasauli!” izstādē “Balttour 2018” Ķīpsalā jau 2.– 4. februārī!
Lasīt vairāk >>>

 Grieķu tūroperatora “Nomos travel” prezentācija

Grieķu tūroperatora “Nomos travel” prezentācija notiks 3. februārī plkst. 12.00 konferenču zālē Nr. 1.
Lasīt vairāk >>>

 Zemgale - 22 krāšņās pastmarkās un pastkartēs

Zemgali ir jāiepazīst, jāizgaršo, jāiemīl un jāsajūt! Gaidāmajā starptautiskajā izstādē – gadatirgū “Balttour 2018” par to varēs pārliecināties ikviens apmeklētājs, kurš nepaies garām plašajam Zemgales Plānošanas reģiona, ar pašvaldību finansiālu atbalstu iekārtotajam stendam. Ar daudzpusīgu, dažādām interesēm atbilstīgu piedāvājumu izstādē būs pārstāvētas visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības, kas tradicionāli apvienojušās sešos sadarbības puduros.
Lasīt vairāk >>>

 Ļaujies “Vidzemes šosejas pieturu” piedzīvojumam!

Jau piekto gadu izstādē “Balttour” visi četri novadi - Rauna, Smiltene, Ape un Alūksne - aicina izzināt novadus un noķert īstās garšas, kultūras un aktīvās atpūtas sajūtas.
Lasīt vairāk >>>

 Aizputes novada tūrisma piedāvājums izstādē “Balttour 2018”

Šogad izstādē Aizputes novadu pārstāvēs vīna darītava “Aizputes Eko vīns” un Aizputes novada Tūrisma informācijas centrs, kā arī aktīvākie novada tūrisma uzņēmēji. Stenda noformējumu izstādei sagatavojusi māksliniece Sarmīte Munde.
Lasīt vairāk >>>

 Jēkabpils un novadu pārstāvji gatavojas izstādei "Balttour 2018"

Izstādei "Balttour 2018" gatavojas arī Jēkabpils un apkārtējo novada pašvaldību pārstāvji: tūrisma jomas speciālisti, kā arī mājražotāji un amatnieki.
Lasīt vairāk >>>

 Ārlietu ministrija izstādē stāstīs par drošu ceļošanu, piedāvās minēt krustvārdu mīklas un aplūkot senus ceļošanas dokumentus

 Par godu Latvijas simtgadei Ārlietu ministrijas (ĀM) stendā šogad būs aplūkojams Konsulārā dienesta veltījums simtgadei - izstāde par seniem ceļošanas dokumentiem “Ceļošanas un pārvietošanās brīvība. 16.–20. gadsimta pirmās puses ceļojumu dokumenti”. Izstāde tapusi, sadarbojoties ĀM un Latvijas Valsts vēstures arhīvam. Ekspozīcijā arhīva speciālisti stāstīts par Latvijas vēsturi. Izstāde sniedz ieskatu Latvijas iedzīvotāju ceļošanas paradumu attīstībā, ilustrējot dažādus vēstures un ārpolitikas aspektus.
Lasīt vairāk >>>

 Uzspēlē “Iepazīsti Jūrmalu” tūrisma izstādē “Balttour 2018”!

Š.g. 2.–4. februārī notiekošajā tūrisma izstādē “Balttour 2018” Jūrmala tiks pārstāvēta Jūrmalas pilsētas stendā un vairākos atsevišķos uzņēmumu stendos. Jūrmalas pilsētas domes tūrisma informācijas centrs izstādē piedalīsies kopā ar Dabas izglītības centru “Meža māja”, kā arī izklaides un izglītības centru “Zili Brīnumi”.
Lasīt vairāk >>>

 Kaimiņi igauņi “Balttour 2018” aicinās noīrēt salu, ceļot ar laika mašīnu un apskatīt mamutu

Noīrēt salu sev vienam vai draugu kompānijai, ieraudzīt mamutu pilnā augumā, nošļūkt pa 55 metrus garu ūdens slidkalniņu, apskatīt Francijā ražotu bāku, ar kājām izstaigāt salu – par šiem un citiem Igaunijas tūrisma piedāvājumiem uzzini vairāk izstādē “Balttour 2018” Ķīpsalā jau 2.– 4. februārī!
Lasīt vairāk >>>

 “Jāņa sēta” izstādē “Balttour” jau 25. reizi!

Pēc “Balttour” rīkotāju oficiālajiem datiem “Jāņa sēta” ir vienīgais uzņēmums, kurš piedalījies visus 25 gadus! Arī šis jubilejas gads nebūs izņēmums.
Lasīt vairāk >>>

 10 interesanti fakti par Lietuvu

Trešdaļu Lietuvas teritorijas klāj meži, lietuviešu valoda ir viena no vissenākajām valodām pasaulē, Krustu kalns ir unikāls pasaules mērogā, Lietuva ir gaisa balonu lielvalsts... tie ir tikai daži no faktiem! Ieskaties un uzzini arī citus faktus, kurus tu, iespējams, nezināji!
Lasīt vairāk >>>

 Oftalmoloģija bez robežām

Nepalaidiet garām iespēju piedalīties balvu izlozē, ko piedāvā viens no izstādes “Balttour 2018” dalībniekiem – Viļņas Diagnostikas un ārstniecības medicīnas centrs! Šis Viļņas medicīnas centrs ir atzīts Lietuvas privātās medicīnas līderis, kas piedāvā pilnu medicīnas pakalpojumu klāstu – no diagnostikas, terapeitiskās un ķirurģiskās ārstēšanas līdz fiziskajai un medicīniskajai rehabilitācijai – un visus, kas sirgst ar tuvredzību, tālredzību vai astigmātismu, aicina apmeklēt stendu Nr. H32.
Lasīt vairāk >>>

 Atbrauc uz laukiem un Kandavas vecpilsētu jau šogad!

Kandavas novada stenda apmeklētājus aicināsim atbraukt uz laukiem. Varēsiet rast mirkli miera, izbaudīt siena smaržu un lauku ļaužu viesmīlību.
Lasīt vairāk >>>

 Projektā “AttractiveFORyou” aicina tikties Latvijas Lietuvas pierobežas partneri!

Hallē „Apceļo Latviju!” stendā A15 uz atraktīvām sarunām aicina Kokneses, Jēkabpils, Rokišķu un Plunģes pārstāvji
Lasīt vairāk >>>

 Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja ekspozīcija “Saimes galds cauri gadsimtiem”

Savā “sētā” Brīvdabas muzejs rādīs kā saimes galds klāts “vēl pavisam nesen” – pāris gadsimtus atpakaļ, kad uz galda bija viena putras bļoda un katram ēdējam sava karote. Galds ar pirmajiem māla trauku komplektiem un “baltā galdauta” laiks XX gs. (20 – 30 gadi), kad “jaunsaimnieki” arī laukos ieviesa muižu un pilsētu modernās galdu klāšanas tradīcijas.
Lasīt vairāk >>>

 Madonas novads 2018. gadā būs aktīvs un garšīgs!

Vai Tu zini, ka MADONA 2018. gadā ir oficiāli pasludināta par Latvijas jauniešu galvaspilsētu? Tas ir lielisks iemesls, lai tieši Tava klase, kurss, ģimene vai draugu kompānija atbrauktu ciemos. Nāc uz Madonas novada stendu C20 izstādē “Balttour2018” un noskaidro idejas brauciena programmai!
Lasīt vairāk >>>

 Atklāj Alūksnes tūrisma jaunumus!

No senu latgaļu cilšu apdzīvotas teritorijas līdz Eiropas Savienībai – Alūksnes ezera krastos vienmēr kūsājusi dzīvība. Šodien Alūksne ir mūsdienīga pilsēta, kas kopj un sargā savu vēsturi, kultūras mantojumu un dabas bagātības, ar prieku un lepnumu tās izrādot pilsētas viesiem. Ko darīt atradīsies gan kultūrvēstures entuziastiem un romantiķiem, gan dabas baudītājiem, gan aktīvās atpūtas cienītājiem un ģimenēm ar bērniem. Jaunais Alūksnes skatu tornis, gājēju tilts un Tempļa kalna parks ir kļuvis par populāru un iecienītu tūrisma objektu.
Lasīt vairāk >>>

 Smiltenes novada TIC gatavojas tūrisma izstādei ‘’Balttour 2018’’

Starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2018” Rīgā, Ķīpsalā no 2. līdz 4. februārim Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) prezentēs novada tūrisma piedāvājumu kopīgā stendā ar Raunas, Apes un Alūksnes novadiem zem kopīgā nosaukuma “Vidzemes šosejas pieturas.”
Lasīt vairāk >>>

 Informēs par tūrisma izstādi “Balttour 2018” un biznesa forumu!

22. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas nozīmīgāko tūrisma notikumu – izstādi “Balttour 2018”, kas šogad atzīmē 25 gadu jubileju, kā arī par biznesa forumu tūrisma profesionāļiem un nozares aktualitātēm.
Lasīt vairāk >>>

 Četru kaislīgu ceļotāju stāstus piedāvā “Balttour”!

Tuvojoties Baltijā lielākajai tūrisma izstādei “Balttour 2018”, piedāvājam uzzināt, kā ceļo Latvijā zināmi cilvēki. Uz jautājumiem par ceļošanu atbild TV personības Roberto Meloni un Lelde Lietaviete, sporta žurnālists Armands Tripāns un biologs, ceļotājs Juris Smaļinskis. Iedvesmojies savam ceļojumam!
Lasīt vairāk >>>

 Dundagas novads – satikšanās vieta! Dūoņig mōkõr - kubbõsōmiz kūož!

Dundagas novadā, pašos Kurzemes ziemeļos sastopas zeme ar jūru, kuģu un putnu ceļi, saulriets ar saullēktu. Te sastopas līvu un latviešu tautas, divas valodas, zvejnieki ar arājiem un vigas ar kangariem. Dundagā sastopas septiņi ceļi un senie pils mūri - ar jaunu piepildījumu.
Lasīt vairāk >>>

 Pāvilostas novads aicina sajust vasaru un izgaršot jūras tuvumu!

Pāvilostas novada stendā aicinām nobaudīt mūsu meistaru kūpinātās zivis un cepto maizi. Tiks piedāvāta iespēja piedalīties nelielā aktivitātē – izzināt Pāvilostas novada apslēptos dārgumus un laimēt kādu jauku balvu no Pāvilostas novada. Aicinām iepazīt mūsu jaunāko tūrisma piedāvājumu – apmeklējiet stendu Nr.C10 hallē „Apceļo Latviju!”.
Lasīt vairāk >>>

 Preiļi – šarmantā Latgales mazpilsēta aicina iepazīt, izbaudīt un iemīlēt siera galvaspilsētu, keramikas tradīcijas un grāfu Borhu atstāto mantojumu!

Kā ik gadu Preiļu novads starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour” tiks pārstāvēts kopīgajā Latgales reģiona stendā. Šogad jo īpaši aicināsim viesus uz Preiļu novadu, jo šis ir ne tikai Latvijas simtgades gads – pirms 670 gadiem Preiļi kā miesta vārds pirmo reizi tika minēts dokumentos un pirms 90 gadiem Preiļiem tika piešķirts pilsētas statuss.
Lasīt vairāk >>>

 “Bānītim 115!” jeb “Ar tvaiku uz Latvijas simtgadi!”

Dodies uz halles “Apceļo Latviju” stendu A20, kur pirmoreiz plašākai publikai tiks prezentēts unikālais un Latvijā vienīgais izglītojošais interaktīvais centrs “Dzelzceļš un tvaiks”, kas šī gada 2. septembrī uzsāks savu darbību Gulbenes dzelzceļa stacijā. Aicinām to apmeklēt pirmsskolas, vispārizglītojošās, profesionālās izglītības iestādes, ģimenes ar bērniem, darba kolektīvus un ikvienu interesentu.
Lasīt vairāk >>>

 Rauna – vieta, kur redzēt, dzirdēt un sajust. Stendā no mājražotāju gardumiem līdz gada ģeovietai!

Raunas novada stends būs atrodams “Vidzemes šoseju pieturu” stendā. Novads tiks reprezentēts ikvienam interesentam, tā, ka katrs sajutīs īpašo noskaņu, ko sniedz ģeogrāfiski mazā Raunas novada plašā spektra piedāvājums. Sākot ar baudu garšas kārpiņām no vietējiem mājražotājiem līdz baudai acīm no Raunas novada krāšņajiem dabasskatiem, vēstures pieminekļiem un pasākumu daudzveidības.
Lasīt vairāk >>>

 Tava nākošā ceļojuma galamērķis – Klaipēda!

 Laipni lūgti Klaipēdā! Trešā lielākā pilsētā Lietuvā, kur tagadne satiekas ar pagātni, aicina Jūs! Klaipēda, izbijusī Prūsijas galvaspilsēta, savā arhitektūrā saglabājusi tās dvesmu. Tāpat tā ir vienīgā pilsēta visā Lietuvā, kura savā ostā uzņem leģendārā Titānika lieluma kuģus.
Lasīt vairāk >>>

 SIA “UGO AUTO” piedāvās revolucionāras jumta teltis, kas uzstādāmas uz jebkuras automašīnas!

Jauno “iKamper” produktu SKY4X jūs varēsiet apskatīt un izmēģināt mūsu stendā Nr. H40.
Lasīt vairāk >>>

 “JS-Kria Travel” palīdzēs jums iepazīt un iemīlēt Islandi!

Islandes uzņēmums “JS-Kria Travel” piedāvā krievu, lietuviešu, angļu un vācu valodā runājošu gidu pakalpojumus. Tas izveidots 2013. gadā un šo gadu laikā uzkrājis lielu pieredzi ceļojumu organizēšanā Islandē.
Lasīt vairāk >>>

 „Esperanza Resort & SPA” – greznākais SPA Lietuvā

„Esperanza Resort & SPA” ir boutique 5*PLUS viesnīca, kas veido daļu no „Small Luxury Hotels of the World” zīmola. Saņemiet īpašu atlaidi izstādē „Balttour 2018” un palutiniet sevi tā, kā esat pelnījuši!
Lasīt vairāk >>>

 Izstādi “Balttour 2018” atklās tūrisma biznesa forums

Vai digitalizācija ir drauds tūrisma aģentūru, viesnīcu un tūrisma informācijas centru darbam? Iespējams. Tomēr katrai monētai ir divas puses! Tāpēc 31. janvārī “Balttour 2018” biznesa forumā, kas notiks viesnīcā “Grand Hotel Kempinski Riga”, aicinām jūs ieraudzīt to otru pusi – digitālās vides jaunākās iespējas tūrismā!
Lasīt vairāk >>>

 Tartu ir kas vairāk!

Jauneklīgā Tartu, kas ir nozīmīgākā un dzīvīgākā Dienvidigaunijas pilsēta, jūsu nākamajam piedzīvojumam piedāvā daudz dažādu pārsteigumu. Vai ziniet, ka pašā pilsētas centrā varat ļauties labsajūtai un nošļūkt pa 55 metrus garu ūdens slīdkalniņu? Vai jebkad esiet redzējuši mamutu pilnā augumā, izpētījuši īstu aci, bijuši ačgārnā mājā, apmeklējuši izstādi kultūras piemineklī vai palutinājuši sevi ar debešķīgām garšām? Vēlaties uzzināt vairāk?
Lasīt vairāk >>>

 Dodies uz Igaunijas sirdi Paidi un ceļo ar laika mašīnu!

Laika centrs “Wittenstein” Igaunijā ir vienīgais tūristu apskates objekts Baltijā, kas izstāsta vēsturi caur humoru. “Balttour 2018” apmeklētāji varēs uzzināt par ceļošanu ar laika mašīnu un to, kā izzināt Igaunijas vēsturi tikai pusotras stundas laikā!
Lasīt vairāk >>>

 Pērc biļeti uz “Balttour 2018” un laimē!

Jau šī gada 20. novembrī sākās biļešu tirdzniecība uz tūrisma izstādi “Balttour 2018”, turklāt visi šogad veiktie pirkumi piedalīsies izlozē. Pērc biļeti sev un ģimenei jau tagad!
Lasīt vairāk >>>

 Izstāde “Balttour” – atpūta un ceļojumi ikvienam!

No 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā notiks 25. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”, kur labākos tūrisma un atpūtas piedāvājumus pasaules atklāšanai un Latvijas apceļošanai prezentēs vairāk nekā 850 uzņēmumu. Vienuviet – labas cenas, plaša izvēle, lieliska atmosfēra!
Lasīt vairāk >>>

 BT 1 paraksta sadarbības memorandu ar Uzbekistānas Tūrisma attīstības valsts komiteju

Šī gada 30. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā viesojās Uzbekistānas delegācija, lai tiktos ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētāju Viesturu Tīli un izstādes-gadatirgus “Balttour” vadītāju Daini Brici. Tikšanās vainagojās ar parakstītu memorandu par izstāžu “Balttour” un “Tūrisms uz Zīda ceļa” (TITF) abpusēju sadarbību.
Lasīt vairāk >>>

 Veiksmīgi aizvadīta tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”!

5. februārī Ķīpsalā noslēdzās tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”, kas parādīja, ka vēlme ceļot atkal pieaug, turklāt ceļotāji ir kļuvuši vēl zinošāki, mērķtiecīgāki un prasīgāki. Apmeklētāji smēlās informāciju un idejas savai atpūtai un, kā apstiprina tūrisma aģentūras un operatori, aktīvi izmantoja ceļojumu izpārdošanu!
Lasīt vairāk >>>

 „Balttour 2017” trīs dienās apmeklēja 28 tūkstoši ceļotāju un tūrisma profesionāļu

5. februārī Ķīpsalā noslēdzās tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”, kas divās tematiskajās hallēs pulcēja 850 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 38 pasaules valstīm. Iedvesmoties Latvijas un pasaules apceļošanai bija ieradušies 28 tūkstoši interesentu, no kuriem 5,5 tūkstoši – nozares profesionāļi.
Lasīt vairāk >>>Galerija

„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem