Katalogs - RIGA FOOD 2021


CANNELLE BAKERY

VIENMĒR GATAVS! / READY WHEN YOU ARE!


Stends: B6
Valsts:  Latvija

Saldēti maizes un konditorejas izstrādājumi veikalu ceptuvēm un mazumtirdzniecības iepakojumā, cepumi un citi maizes izstrādājumi ar ilgstošu uzglabāšanas termiņu. Garšvielas bagātina un atšķir vienu produktu no otra, pārsteidz un palīdz radīt noskaņojumu. Tām nav robežu. Zīmols "Cannelle Bakery" ir radīts mūžam aizņemtajam un steidzīgajam pilsētniekam, kurš vēlas dzīvot veselīgi, bet negrib atteikties no ērtībām, ir atvērts jaunām idejām un vēlas iepazīt pasauli. "Cannelle Bakery" produkti ir izstrādāti, iedvesmojoties no Latvijas un pasaules dzīvesstila un garšu tendencēm. Zīmola "Cannelle Bakery" pamatvērtības – garšīgi, veselīgi un ērti!
Frozen bakery products both for bake-off and in consumer packaging, biscuits and other bakery products with long shelf life for sale in ambient temperature. Spices enrich and distinguish products, surprise, entertain and help to create mood. They have no borders. The Cannelle Bakery brand is made for constantly busy and hasty city dweller, who wants to lead a healthy life not giving up comfort, is open to new ideas and wants to get to know the world. Cannelle Bakery product development is inspired from Latvian and worldwide lifestyle and flavour trends. The key values of Cannelle Bakery ? tasty, healthy and easy to use.
Мороженые хлебобулочные и кондитерские изделия для магазинных пекарен и в розничной упаковке, печенье и хлебобулочные изделия с длительным сроком хранения. Пряности обогащают вкус продуктов и отличают их друг от друга, удивляют, помогают создать настроение. У них нет границ. Бренд “Cannelle Bakery” создан для постоянно занятого и торопливого горожанина, который хочет вести здоровый образ жизни, но не отказываться от удобств, открыт для новых идей и стремится исследовать мир. При создании продукции “Cannelle Bakery” мы вдохновляемся образом жизни и тенденциями во вкусах жителей Латвии и всего мира. Основные ценности бренда: вкус, польза и удобство.

Kontakti

location_on Satiksmes iela 3, Saldus, LV-3801, Latvija
link http://www.cannelle.lv
email cannelle@cannelle.lv
phone 371 63350084
person Raitis Kolbergs

Preču zīmes
CANNELLE BAKERY
Nozares

2.16 Gatavu ēdienu sastāvdaļas

2.18 Deserti

2.19 Uzkodas

2.56 Graudaugu produkti

2.67 Uzkodas

2.91 Diētiskie produkti

2.93 Diabētiķu produkti

2.97 Košera produkti

2.99 Veģetārie produkti

2.102 Finger food

5 Saldēti produkti un saldējumu produkti

5.13 Gatavo ēdienu sastāvdaļas

5.16 Cepti produkti

5.21 Citi saldētie produkti

6.21 Citi svaigu ēdienu pusfabrikāti

6.25 Svaigi lietošanai gatavi konditorejas izstrādājumi

8 Maize, konditorejas izstrādājumi, uzziežamie produkti, karstie dzērieni

8.1 Maize

8.4 Graudu maize

8.5 Ilgi uzglabājama maize

8.8 Konditoreja

8.9 Cepumi

8.10 Citi svaigi konditorejas izstrādājumi

8.11 Cepumi un smalkmaizītes

25.9 Konditoreja


* Katalogā ir ievietota dalībnieku iesniegtā informācija, un par tās saturu ir atbildīgs izstādes dalībnieks.