Aicinām uz izstādes “Balttour 2023” mediju pasākumu! Pats aktuālākais tūrisma nozarē!


24. janvārī notiks Baltijas nozīmīgākās tūrisma izstādes “Balttour 2023” preses konference, kurā informēs par izstādes piedāvājumu un pasākumu programmu, jaunākajiem galamērķiem un aktualitātēm tūrisma nozarē.

Preses konference notiks otrdien, 24. janvārī, plkst. 12.00 viesnīcā “Grand Poet Hotel” (adrese: Raiņa Bulvāris 5/6, Rīgā)

Preses konferencē piedalīsies:

Ēriks Lingebērziņš, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidents
Konstantīns Paļgovs, “TEZ TOUR” Latvijā vadītājs
Jeļena Kijaško, Latgales tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētāja
Sanda Majore, “airBaltic” Tirdzniecības vadītāja Baltijas valstīs
Uģis Kamšs, “Balttour” projektu grupas direktors

Jau mediju pasākumā viesi varēs iepazīties arī ar vairākiem gastronomiskā tūrisma jaunumiem!

“Balttour 2023” – lai ceļotu!
No 3. līdz 5. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”. Latvijas tūrisma nozare tajā demonstrēs spēju pārvarēt krīzes un ar jauniem piedāvājumiem uzrunāt gan Latvijas, gan ārvalstu partnerus un ceļotājus. Izstādes dalībniekus un apmeklētājus ar savu novadu jaunumiem iepazīstinās Latgales, Vidzemes, Zemgales, Sēlijas un Kurzemes tūrisma uzņēmēji. Savukārt tūrisma operatori, pasažieru pārvadātāji, ārvalstu tūrisma pārstāvniecības un uzņēmēji no vairāk nekā 15 valstīm vilinās iepazīt tuvākas un tālākas zemes. Ar “Balttour” organizatoru atbalstu izstādē būs arī Ukrainas nacionālais kopstends. Vienuviet – labas cenas, plaša izvēle, lieliska atmosfēra! 

Izstādi-gadatirgu “Balttour” organizē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1”. Vairāk par izstādi: www.balttour.lv