Iepazīsti Smiltenes novada tūrisma un atpūtas piedāvājumus!


Izstādē “Balttour 2024” ikviens varēs apmeklēt Smiltenes novadu stendu, kurā varēs uzzināt visu par aktuālo Smiltenes novadā. Papildu bukletu un brošūru iegādei, Smiltenes novada stendā varēs degustēt dažādas novada garšas un satikt Smiltenes novada tūrisma uzņēmējus.

Smiltenes tūrisma informācijas stendā varēs uzzināt par lielākajiem pasākumiem, tematiskajiem maršrutiem, idejām 1–2 dienu ceļojumiem, kā arī citu aktuālo informāciju. Tūrisma jomas speciālisti sagatavojuši daudz un dažādus tematiskos piedāvājumus:

  • garšas ceļojumus;
  • sakrālā mantojuma vietas;
  • labjūtes piedāvājumus.
Izstādes apmeklētājiem klātienē būs iespēja uzzināt par jauniem maršrutiem un ceļojumu galamērķiem, uzzināt svarīgākās ceļošanas aktualitātes un smelties dažādas idejas brīvā laika pavadīšanai Smiltenes novadā.

Tāpat iegriežoties Smiltenes novada stendā varēs nogaršot dažādas novada garšas, kuru baudījumu ikdienā var sastapt no Raunas, caur Smilteni līdz pat Apei! Tūrisma uzņēmēji būs parūpējušies ne tikai par dažādu garšu baudījumu, bet arī par aktivitātēm. Nāc un uzzini par atpūtas iespējām Smiltenes novadā! Tur ir daudzveidīgs, aizraujošs un interesants piedāvājums visa gada garumā!

Smiltenes novada  Tūrisma informācijas centrs  ir Smiltenes novada pašvaldības iestādes „Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes” tiešās pakļautības struktūrvienība, kas organizē tūrisma attīstību pašvaldības administratīvajā teritorijā un pārrauga tā īstenošanu un sniedzot daudzfunkcionālus un kvalitatīvus pakalpojumus un tūrisma informāciju, popularizē Smiltenes novada tūrisma iespējas Latvijā un ārpus tās robežām.

Lai sanāk skaista atpūta Smiltenes novadā!


Kontakti:

visit.smiltenesnovads.lv/
facebook.com/visitSmiltene
instagram.com/smiltenes_novads/

466924097_13217.jpg
462389325_13217.jpg
671504858_13217.jpg
1996287222_13217.jpg