Iepazīsti noderīgu “Forever Living“ kosmētiku ceļotājiem!


Izstādē „Balttour 2024” būs iespēja iepazīt, degustēt un testēt ASV kompānijas “Forever Living” produkciju, kas izgatavota no alvejas (Aloe Vera Barbadensis Miller) un citām dabiskām sastāvdaļām.

Lai ceļojums nepārvēršas par nepatīkamu piedzīvojumu, dodoties ceļā ir jāparūpējas par savu pašsajūtu. Labs “sabiedrotais” ceļotājiem ir “Forever Living” produkcijas līdzekļi no “Aloe Barbadensis Miller.”

Alveja gadsimtiem ilgi ir slavena ar savām dabīgajām dziedēšanas un mitrināšanas īpašībām. “Forever Living Products” var sniegt labāko no alvejas.

  • Ādas kopšanas un higiēnas līdzekļi, kam pamatsastāvā ir alveja, kā arī citi augu peptīdi. (Dziļi mitrinoši, barojoši, aizsargājoši krēmi, dziednieciski krēmi, zobu tīrīšanas gēls bez fluora, dezodoranti bez alumīnija sāļiem un citi produkti, kam pamatsastāvā ir alveja);
  • dabiskie uzturā bagātinātāji, tostarp: propoliss (unikāls, spēcīgs antibiotiķis, ko radījusi daba), ķiploks un timiāns (spēcina organisma aizsargspējas), agri (enerģija un citas vērtīgas sastāvdaļas).

Par kompāniju:
1978. gadā kompānijas dibinātājs, galvenais izpilddirektors un “Forever Living Products “ (FLP) prezidents - Rex Maughan uzaicināja tuvākos ģimenes locekļus un draugus uz pirmo FLP sanāksmi Fīniksā, Arizonā, kur viņš iepazīstināja ar ekskluzīvu plānu, kā piedāvāt cilvēkiem veselības, labsajūtas un skaistuma produktus. Kompānija ir vertikāli integrēta, lai radītu augstāko darbības kvalitāti.Šobrīd FLP ir pasaules lielākā alvejas un bišu produktu ražotājkompānija, kurai pieder 85% no visām pasaules alvejas audzēšanas plantācijām. FLP kontrolē visus produkcijas radīšanas etapus. FLP reģionālie izplatīšanas centri atrodas ASV un Nīderlandē, no kurienes produkti tiek piegādāti uz vairāk nekā 168 valstīm visā pasaulē.

Vairāk:

www.foreverliving.com

www.facebook.com/ForeverLatviaHQ

www.instagram.com/forever_living_fbi/

Pārstāvju kontakti Latvijā:

lena219@inbox.lv
solvita.m@inbox.lv
dacegiela@inbox.lv

660195027_13218.jpg
1929279907_13218.jpg
1439281405_13218.jpg
717365696_13218.jpg