Ceļo ērti un izdevīgi kopā ar "Luminor Black" karti


 Nāc uz bankas "Luminor" stendu izstādē "Balttour" un piesaki "Luminor Black" karti par īpašu cenu - tikai 3,50 EUR mēnesī līdz pat 2024*. gada beigām, kā arī saņem dāvanu no "Luminor" - ērtākiem ceļojumiem!

"Luminor Black" kartes priekšrocības ceļotājiem

Ar "Luminor Black" karti būs spēkā ceļojuma apdrošināšana visai ģimenei, kura atlīdzinās zaudējumus vai neērtības ceļojuma atcelšanas, kavēšanās vai bagāžas nozaudēšanas gadījumā.
Nodrošinās atbalstu saslimšanas vai traumu gadījumā, kā arī atlīdzinās nomas auto pašriska summu, ja būs noticis negadījums. Ar pilniem ceļojuma apdrošināšanas noteikumiem variet iepazīties luminor.lv
Ja ceļojuma laikā būs nepieciešama skaidra nauda, tad ar "Luminor Black" karti to var izņemt no bankomātiem visā pasaulē bez komisijas maksas, mēneša limita ietvaros.
Kartes piedāvājumā iekļauta arī 180 dienu pirkumu apdrošināšana.

 Ja vēlies ceļot ar īpašu komfortu

  • "Luminor Black" kartes īpašniekiem par papildu maksu iespējams pieteikt arī "Priority Pass" biedra karti, kas sniegs pieeju vairāk kā 1500 VIP atpūtas zonām lidostās visā pasaulē.
  • "Luminor Black" kartes komplekta ietvaros iekļauti arī bezmaksas eiro pārskaitījumi un maksājumi.
  • "Luminor" ir viena no vadošajām bankām un trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs."Luminor" banka nodrošina finanšu pakalpojumus privātpersonām, ģimenēm un uzņēmumiem.

*"Luminor Black" komplekts līdz 31.12.2024. par 3,50 EUR mēnesī, ja "Luminor Black" komplekts pirmo reizi tiek aktivizēts līdz 31.05.2024., pēc 31.12.2024. maksa tiks piemērota saskaņā ar cenrādi. Piedāvājums spēkā līdz 31.05.2024. vai līdz tā atsaukšanai.
Piesaki "Luminor Black" karti izstādes “Balttour” laikā par īpašu cenu - tikai 3,50 EUR mēnesī līdz pat 2024*. Gada beigām, kā arī saņem dāvanu no "Luminor"  ērtākiem ceļojumiem!

Vairāk: 
www.luminor.lv
www.facebook.com/LuminorLVA/
www.instagram.com/luminor_lv/
www.tiktok.com/@luminor_lv

1914512326_13238.jpg