Aplūko vēsturiskus objektus Narvā


Tūrisma izstādes - gadatirgus “Balttour 2024” apmeklētājiem būs iespēja aplūkot “Visit Narva” stendu, kurā varēs uzzināt visu par Narvas tūrisma objektiem.

Narva ir pilsēta, kas iedvesmo un pārsteidz ar savu unikālo kultūras sajaukumu, neticamo vēsturi un elpu aizraujošo dabu.Tā piedāvā apmeklētājiem iespēju gremdēties pagātnē un vienlaikus baudīt mūsdienu ērtības. Ja meklējat pārsteidzošus tūrisma objektus, Narva ir lieliska vieta , kur gūt neaizmirstamu pieredzi. 

Narva ir ne tikai skaista pilsēta ar bagātīgu vēsturisko mantojumu, bet arī īsts kārums gardēžiem. Igauņu un krievu kultūru apvienojums rada unikālu  gastranomijas ainu, kurā var baudīt garšu un aromātu bagātību. No tradicionāliem ēdieniem līdz mājīgām kafejnīcām. Narvā ir kaut kas ikvienam!

Ikviens ceļotājs, kurš nonāks Narvā varēs aplūkot elpu aizraujošus vēsturiskos mantojumus. Narvas pili, Krēnholmas manufaktūru, gleznaino upes promenādi un tikko no jauna atvērto rātsnamu.

  • Tūrisma informācijas centrs “Visit Narva” piedāvā dažādus veidus, kā iepazīt un apmeklēt galvenos Narvas tūrisma objektus,kā arī nodrošina ceļotājus ar informāciju par naktsmītnēm un vietējo gardēžu pieredzi.
  • Tūrisma informācijas centrs “Visit Narva” piedāvā arī dažādu ekskursiju rezervēšanu.
  • TIC atrodas Narvas vecpilsētas centrā, nesen no jauna atvērtajā rātsnamā.


Vairāk:

visitnarva.ee/

www.facebook.com/visitnarva

www.instagram.com/visitnarva/

866331218_13243.jpg
987399605_13243.jpg
1696512795_13243.jpg