Uzdāvini sev atpūtu piedzīvojumu parkā "Tarzāns"


Starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour2024", Siguldas novada stendā varēs uzzināt visu aktuālo par piedzīvojuma parka "Tarzāns" piedāvājumu. Katrs aktīvās atpūtas cienītājs atradīs sev piemērotāko no atpūtas vietas sniegtajām iespējām. Azartiskākie izstādes apmeklētāji varēs piedalīties izlozē un laimēt balvu – dāvanu karti 30,00 eiro vērtībā!

Lai piedalītos dāvanu kartes izlozē ir jāievēro norādes:

1. Jābūt piedzīvojumu parka  "Tarzānu parks" Instagram profila sekotājam;
2. Jānofotogrāfējas "Balttour" stendā;
3. Jānopublicē bilde savā Instagram profilā (stāstā) un jāpiemin @tarzansparks.

Konkursa izloze notiks katras "Balttour" izstādes dienas vakarā.

Siguldas piedzīvojumu parkā "Tarzāns" katrs aktīvās atpūtas cienītājs atradīs sev piemērotāko no parka sniegtajām iespējām!

Parkā ir izveidotas 11 dažādas šķēršļu trases ar vairāk nekā 140 dažādiem šķēršļiem un lielu skaitu atrakcijām. Rodeļu trase, kas ir izvietota uz vienas no stāvākajām nogāzēm Latvijā. Savukārt no krēslu pacēlāja paveras skaists skats uz Gauju un Gaujas Nacionālo parku vairāku kilometru tālumā. Mazākajiem atpūtniekiem ir pieejams safari parks, kurā var vizināties ar safari džipiem, piepūšamās atrakcijas, bērnu elektro kartingi un bērnu autoskoliņa. Vēl ir pieejamas bamper laivas, gumij lēkšanas batuti, batutu parks un kamēr šļūkšana. Piedzīvojumau parkā var izīrēt velo kartus, ar kuriem var vizināties pa Siguldas ielām. Taču pašiem drosmīgākajiem ir pieejamas milzu šūpoles un trakais rotors, kā arī katapulta, kura uzšaus cilvēku 20 metru augstumā, ļaujot uz mirkli izbaudīt bezsvara stāvokli. Un šajā sezonā ir jauna atrakcija tīklu parks. Parkā brīvdabas aktivitātes ir pieejamas jau no 3 gadu vecuma.
Tarzāna parki un tīklu parki ir izveidoti arī Jūrmalā, Tērvetē, Liepājā un Daugavpilī.

Vairāk:   

www.tarzans.lv

1113331459_13270.jpg
422572427_13270.jpg
1713173748_13270.jpg
1932891437_13270.jpg