Pārsteidz sevi! Novērtē velo-amfībiju unikālai un ilgstspējīgai ceļošanas pieredzei!


“BeTRITON” izstādē piedāvās apmeklētājiem iepazīt unikālu, milzīgu pasaules mediju uzmanību guvušo transportlīdzekli, kas apvieno sevī elektro velosipēdu, laivu un mini kemperi, jeb unikālu pieredzi - peldošu naktsmītni uz riteņiem par 100 EUR dienā!

Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja veikt rezervāciju “BeTRITON” nomai šīs vasaras sezonā Smiltenes novadā (Latvijā) īpaši izveidotā maršrutā.
Savukārt, potenciālajiem sadarbības partneriem un tūroperatoriem piedāvājam iekļaut “BeTRITON” kā unikālu pieturas vietu savos maršrutos, nodrošinot produkta apskati, prezentāciju un demo braucienus ceļotājiem.

“BeTRITON” misija ir sniegt unikālu pieredzi / mainīt cilvēku ceļošanas pieredzi un veidu, kā mijiedarboties ar dabu, īpaši šī brīža situācijā / pandēmijas apstākļos un vēlmē pēc iespējami autonomas pārvietošanās. Elektro velo-amfībija ļauj ceļot gan pa ūdeni, gan zemi, ir piemērota diviem pieaugušajiem. Tā ir pilnībā aprīkota arī ar elektromotoriem, viegli un ērti vadāma, ļaujot doties garākos braucienos vai piedzīvot nedēļas nogali dziļi mežā un pie dabas.

Vairāk: 

Betriton.com
instagram.com/betriton_amphibian
facebook.com/betriton.amphibian
youtube.com/betriton
linkedin.com/company/betriton
hi@betriton.com

2015521019_13275.jpg
185811155_13275.jpg
720036621_13275.jpg