Iepazīsti atpūtas kompleksa “Miķelis” sniegtās iespējas


Starptautiskās tūrisma izstādes “Balttour 2024” apmeklētāji aicināti uzzināt visu par atpūtas kompleksa “Miķelis“ plašo piedāvājumu. Atpūtas vieta atrodas gleznainajā Zemgales nostūrī, pašā Mūsas upes krastā, kur iespējams baudīt dabas mieru un izsmalcinātus ēdienus, izzināt vēsturi un  apskatīt muzeja lauku sētu un seno spēkratu kolekciju. 

Atpūta komplekss  "Miķelis" ir vieta, kur senais un etniskais savijas ar mūsdienīgo un moderno.

 Aplūko Baltijā lielāko privāto auto kolekciju 

Izstādes laikā  ikviens varēs apskatīt vienu no atpūtas kompleksā esošajām auto pērlēm BUIK Master SIX, kas ražots 1927.gadā.

Baltijā lielākajā privātā automašīnu kolekcija, kurā redzamas vieglās, smagās un ugunsdzēsēju automašīnas, dažāda lauksaimniecības tehnika, motocikli un motori, kopā vairāk kā 100 tehnikas vienības.

Lauku sēta ir tipiska Zemgales viensēta, kas raksturo zemnieku un lauku amatnieku tradicionālo dzīvesveidu un kultūru laukos.

 Šobrīd muzejā ir apskatāma:

  • dzīvojamā māja;
  • rija;
  • divas klētis;
  • ratnīca;
  • kūts;
  • smēde;
  • dzirnavas un pirts.

 Atpūtas kompleksa “Miķelis” restorānā  iespējams  izbaudīt dabas mieru un klusumu ar gardu maltīti.
Moderna trīs zvaigžņu Superior viesnīca ar 18 gaišiem, komfortabliem numuriem, burvīgiem un gleznainiem dabas skatiem visos gadalaikos. Patīkams lauku klusums un miers mūsdienīgos, mājīgos apartamentos.

Piedāvājumā  telpu un teritorijas īre, kā arī iespējams pasūtīt  galda klājumu kāzām un korporatīviem pasākumiem.
AK “Miķelis” ir SIA “Uzvara-Lauks” viens no darbības veidiem. SIA “Uzvara-Lauks” aktīvi darbojas kopš 1995.gada un šobrīd ir viens no vadošajiem lauksaimniecības nozares uzņēmumiem Latvijā ar spēcīgām saknēm un skaidru skatu nākotnē.

Vairāk: 

www.mikelis.lv

2046973675_13283.jpg
1002469872_13283.jpg
497092455_13283.jpg
1891462973_13283.jpg