Iepazīsties ar viesnīcas tīkla "Semarah hotels" plašo piedāvājumu


"Semarah hotels" viesnīcu tīkls  izstādē " Balttour" sniegs iespēju iegādāties īpašus piedāvājumus no trīs viesnīcām: "Grand Poet",  "Metropole", "Lielupe".

 Izstādes stendā apmeklētājiem būs iespējams iepazīties ar sniegtiem viesnīcu pakalpojumiem un iegādāties.

 Viesnīcas "Lielupe":

  • Spa procedūras par izdevīgām cenām;
  • Īpašus piedāvājumus izmitināšanai ģimenēm, pāriem un draugiem.

 Viesnīcas "Grand Poet":

  •  "Hedonic SPA" procedūras un Wellness centra apmeklējumu; 
  •   Izmitināšanas piedāvājumus diviem.

  Viesnīcas "Metropole":

  •  Izmitināšanas piedāvājumus diviem.

 LIELUPE by Semarah hotels - vien soļa attālumā no ikdienas rutīnas.

 Ja vēlaties ienirt apburošā jūtu un sajūtu virpulī, "Lielupe"  kļūs par jūsu ideālo vietu

 Viesnīca ir Jūrmalas priežu parka ieskauta oāze, kas atrodas vienā no skaistākajām vietām Jūrmalā un vien pāris soļu attālumā no Baltijas jūras. Tajā ir pieejami 264 eleganti numuri, plašs Wellness centrs ar 25m baseinu, Turku pirts, Somu sauna, džakuzi un SPA zona, kā arī liels un moderni aprīkots bērnu klubs, restorāns un 13 dažādas ietilpības zāles konferencēm un pasākumu rīkošanai.

"GRAND POET by Semarah hotels"  - īpaši dizaina apbrīnotājiem un dzīves baudītājiem

"Grand Poet" jūs pārsteigs ar savu ideālo atrašanās vietu – ar kājām aizstaigājamā attālumā teju no jebkura ievērības cienīga punkta pilsētā. Izcils pieczvaigžņu dizains ir laikmetīgās mākslas un bohēmiskas greznības svētki.

Viesnīcā atrodas 168 eleganti numuri, tostarp 20 īpaši grezni numuri, no kuriem paveras skats uz Brīvības pieminekli vai blakus esošo romantisko Bastejkalnu. Te viss atrodas vienuviet – lieliska izvēle brokastīm, pusdienām un vakariņām, elegantas SPA procedūru telpas, plašs Wellness centrs, kā arī modernas pasākumu un konferenču telpas.

  "METROPOLE by Semarah hotels" - Rīgas leģenda kopš 1871. gada

Par "Ziemeļu Parīzi" dēvētas Rīgas apmeklējuma iespaidus papildinās atpūta četrzvaigžņu viesnīca Metropole, kas ir galamērķis pilsētas viesiem jau kopš 1871. gada. Tā var būt jūsu pirmā saskarsme ar pilsētu vai arī ilgi gaidīta atkal redzēšanās ar mērķi izzināt vairāk, vecākā Rīgas viesnīca, marķēta ar kvalitātes zīmi – Metropole – būs ideāla vieta jaunu iespaidu gūšanai. Viesnīca atrodas pašā Rīgas sirdī, blakus Vecrīgai, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Viesnīcā atrodas 84 labiekārtoti un eleganti numuri un luksusa apartamenti.

 "Semarah hotels" - patīkamu piedzīvojumu eksperts

"Semarah hotels"  grupa ir Latvijā dibināts viesnīcu tīkls, kas pārstāv trīs viesnīcās: pieczvaigžņu dizaina viesnīcu "Grand Poet" (Rīgā), vēsturisko viesnīcu "Metropole" (Rīgā) un kūrortpilsētas četrzvaigžņu viesnīcu "Lielupe" (Jūrmalā)

 Vairāk: 

LIELUPE by Semarah hotels

lielupe.semarahhotels.com/

GRAND POET by Semarah hotels

grandpoet.semarahhotels.com/

METROPOLE by Semarah hotels

metropole.semarahhotels.com/

97468886_13341.jpg
1912997425_13341.jpg
46057819_13341.jpg
1861723015_13341.jpg
1376759048_13341.jpg
1438260729_13341.jpg