Piektdien Ķīpsalā atklās jubilejas izstādi “Balttour 2024”!


Piektdien, 2. februārī, durvis vērs Baltijā gaidītākais tūrisma notikums – izstāde-gadatirgus “Balttour 2024”, kur trīs dienas interesenti izvēlēsies, plānos un iegādāsies ceļojumus, bet nozares profesionāļi dibinās biznesa kontaktus un veidos sadarbības. Vienuviet satiksies visi, kuri ar ceļošanu ir uz tu!

Aicinām uz “Balttour 2024” oficiālo atklāšanas ceremoniju 2. februārī plkst. 11.00 hallē Nr. 2 uz Galvenās skatuves.

Izstādes atklāšanas ceremonijā piedalīsies:
Ēriks Lingebērziņš, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidents;
Viktors Valainis, ekonomikas ministrs;
Linda Ziediņa-Ērgle, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamenta direktores vietniece;
Linda Ozola, Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece;
Laila Odiņa, RIX Rīgas lidostas (RIX Riga Airport) valdes priekšsēdētāja;
Viesturs Tīle, BT 1 valdes priekšsēdētājs.

Uzreiz pēc “Balttour” atklāšanas notiks Latvijas tūrisma nozarei svarīgākā apbalvošanas ceremonija “Gada cilvēks tūrismā 2023”.

Izstādes pirmajā dienā plkst. 13.00 “Balttour 2024” viesosies un ar Latvijas tūrisma nozares uzņēmējiem tiksies Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Daudzveidīgi pasākumi

Trīs dienas izstādē varēs klausīties “Ceļotāju stāstos”, kur aizrautīgi piedzīvojumu meklētāji, sabiedrībā zināmas personas un tūrisma profesionāļi uz “Balttour” Galvenās skatuves dalīsies ar iedvesmojošiem stāstiem un pieredzēto. Varēs uzzināt par Jūrtaku un Mežtaku, par ceļošanu uz auto jumta, klausīties Latvijas piļu un muižu stāstos, diskutēt par Santjago ceļu, piedalīties meistarklasē “Ceļojums smalkā stila pasaulē” un vēl daudz ko citu. Starp citu, 2. februārī plkst. 13.30 uz Galvenās skatuves prezentēs Pierīgas tūrisma veicinošā zīmola “EXIT RĪGA” jauno aplikāciju. Tajā pašā laikā “Tez Tour Latvia” ekspozīcijā notiks ceļojumu sezonas 2024 atklāšana. Detalizētu “Balttour 2024” pasākumu programmu skati: www.balttour.lv/program.php#events

Plāno ceļojumu? Ieplāno arī “Balttour”!

No 2. līdz 4. februārim izstādē-gadatirgū “Balttour 2024” tuvākas un tālākas zemes iepazīt piedāvās teju 300 uzņēmumu no vairāk nekā 26 valstīm. Interesenti varēs apmeklēt Ukrainas, Gruzijas, Slovākijas, Itālijas un Melnkalnes nacionālos kopstendus. Ar savu novadu pērlēm iepazīstinās arī Latgales, Zemgales, Vidzemes un Kurzemes tūrisma uzņēmēji un tūrisma informācijas centri. Vienuviet – labas cenas, plaša izvēle, lieliska atmosfēra! Vairāk: www.balttour.lv

Izstādi organizē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Izstādes lieldraugi: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra, portāls “Latvia travel”, RIX Rīgas lidosta, Latvijas nacionālā aviosabiedrība “airBaltic”, tūroperators “Tez Tour”, tūrisma ziņu portāls “Travelnews.lv”.

Seko līdzi jaunumiem arī: www.facebook.com/balttour un www.instagram.com/balttour

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6 EUR
Skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem – 5 EUR (uzrādot apliecību)
Ģimenes biļete (2+1 / 1+2) – 12 EUR. Vairāk bērnu – 2 EUR par katru
Bērniem līdz 7 g. v. – bez maksas!
PRO biļete (profesionālajam apmeklētājam) – 15 EUR
Nestāvi rindā – pērc biļeti internetā: www.balttour.lv/visit.php
Autostāvvieta – 5 EUR

Darba laiks:
Profesionāļu laiks: 2. februārī 10.00–13.00 (apmeklētājiem ieeja ar PRO biļetēm un ielūgumiem)
2. februārī 13.00–18.00
3. februārī 10.00–18.00
4. februārī 10.00–17.00