“Happy Fish” prezentēs efektīvu taukainu virsmu tīrīšanas līdzekli “Easy Grease”


Uzņēmums “Happy Fish” ir izstrādājis efektīvu virsmu tīrīšanas līdzekli “Easy Grease”, kas ir paredzēts taukainu virsmu tīrīšanai. Jaunums ir veidots, balstoties uz “Happy Fish” inovatīvo bio virsmaktīvo vielu bāzes, kas līdzīgi kā “Tauku menedžeris” vidē sadalās 10 dienu laikā. Tīrīšanas līdzeklim ir izteikti labas spējas noņemt dažādus tauku radītos netīrumus uz ēdiena sagatavošanas virsmām, plīts virsmām, cepeškrāsnīm, nosūcējiem u.c., vietām. Līdzeklis ir vienmērīgi jāizsmidzina uz tīrāmās virsmas, jāļauj tam iedarboties 3-5 minūtes un jānotīra. Līdzeklis ir paredzēts gan pārtikas apstrādes un ražošanas uzņēmumiem, gan arī mājsaimniecībām.

Par “Tauku menedžeri”
“Tauku menedžeris” ir unikāls risinājums, kas preventīvi novērš taukainu aizsērējumu veidošanas kanalizācijas sistēmā. Risinājums sastāv no divām komponentēm – īpašas bio ķīmijas un dozācijas sūkņa, kas ilgtermiņā novērš aizsērējumu veidošanos kanalizācijā, uzlabo tauku ķērāju darbību, sekmējot efektīvāku tauku nosēšanos tvertnēs, kā rezultātā mazāks tauku un netīrumu daudzums nonāk kontrolakās. Risinājuma uzstādīšana aizņem 15-20 minūtes laika, kuru veic “Happy Fish” pārstāvis. Optimālāko uzstādīšanas vietu izvērtē “Happy Fish” pārstāvis kopā ar klientu. Uzstādīšanas vietas tuvumā ir nepieciešama standarta elektrības kontaktligzda. “Tauku menedžeri” lielākoties izmanto pārtikas apstrādes un ražošanas uzņēmumi, taču to var uzstādīt arī mājsaimniecībām.

Izstādē “Riga Food 2022” varēs uzzināt arī par citiem “Happy Fish” produktiem un pakalpojumiem, piemēram, unikālu bio gāzes piedevu, kas veicina bio gāzes iegūšanas apjomu stacijās par 15-30%, augsnes skalošanas un attīrīšanas iespējām, kā arī ķīmisko vielu ārpakalpojuma ražošanas iespējām.

Inovāciju stendā “Happy Fish” ekspozīcijā varēs iegādāties tīrīšanas līdzekli taukainām virsmām, kā arī vienoties par “Tauku menedžera” uzstādīšanu jūsu uzņēmumā vai mājsaimniecībā.


Par “Happy Fish”
“Happy Fish” ir inovatīvs bio virsmaktīvo vielu ražošanas uzņēmums no Latvijas, kas fokusējas uz inovatīvu produktu izstrādi un ražošanu. Virsmaktīvajām vielām ir plašs pielietošanas potenciāls, sevišķi dažādu tīrīšanas līdzekļu produktu ražošanā. Šī arī ir joma, kurā specializējas “Happy Fish” un Latvijas tirgū piedāvā risinājumu “Fat Manager” jeb “Tauku menedžeri”.

Kontakti:
Mājaslapa: www.happyfish.bio
Tālr.: +371 25712650
E-pasts: info@happyfish.bio
facebook.com/HappyFishBio638139605_11699.jpg
1319752401_11699.jpg
1812816429_11699.jpg