“SpirulinaNord” piedāvās Latvijā audzētu svaigu spirulīnu


Pasaulē iecienītais superprodukts spirulīna tagad tiek audzēts arī Latvijā. Svaigs un garšīgs! Spirulīna ir aļģe, tomēr “SpirulinaNord” dzērieniem nepiemīt aļģu garša! Tie ir ar klasiskām augļu garšām.

Visi “SpirulinaNord” produkti satur svaigu, termiski neapstrādātu spirulīnu, jo ir pierādīts, ka no svaigas spirulīnas vērtīgās vielas uzsūcas 4x labāk un netiek zaudēti vērtīgie antioksidanti. Turklāt “SpirulinaNord” spirulīnai nepiemīt specifiskā spirulīnas pulveru garša un smarža.

Spirulīnu sauc arī par superdārzeni, jo dienas deva ir tikai divas ēdamkarotes un koncentrēti tiek uzņemtas dārzeņu vērtīgās vielas, tomēr tā nesatur šķiedrvielas, tāpēc īpaši ieteicama kā funkcionālā pārtikas piedeva cilvēkiem, kam šķiedrvielas izsauc gremošanas traucējumus (piemēram, kuņģa čūlas gadījumā vai pēc gremošanas trakta operācijām), kam ir nepietiekama apetīte vai citi iemesli, kāpēc netiek uzņemta ieteicamā dārzeņu deva.

Arī intensīvi sportojot, kad ķermenim ir īpaši nepieciešams veselīgs uzturs, bet intensīvā treniņu plānā nav iespējams iekļaut pietiekamu dārzeņu apjomu, spirulīna ir dabisks veids kā uzņemt bioloģiski aktīvās vielas no dārzeņiem, turklāt tai piemīt unikāla spēja veicināt izturību anaerobās slodzes laikā, aizkavēt pienskābes izdalīšanos un tā palīdz atjaunoties pēc intensīvas slodzes un traumām. To var saukt par dabīgu un atļautu dopingu sportā.

Jaunumi!
Izstādē būs iespēja nogaršot visus “SpirulinaNord” svaigās spirulīnas produktus, kā arī pašus jaunākos, kas tirdzniecībā būs tikai rudenī


SIA “SpirulinaNord” ir Latvijas zinātnieču Dr.sc.ing. Kristīnes Veģeres un Dr.sc.ing. Agneses Stundas-Zujevas 2019. gadā dibināts uzņēmums. Darbības pamatā ir unikāla tehnoloģija, kas ļauj tropisko mikroalģi spirulīnu audzēt Latvijā.

www.spirulinanord.lv
instagram.com/spirulina.nord
facebook.com/SpirulinaNord1624783807_11725.jpg
1643633910_11725.jpg
1774942633_11725.jpg
1234430774_11725.jpg