“Timesaving” aicina uz tikšanos ar IT tehnoloģiju giganta “Honeywell” pārstāvjiem


IT tehnoloģiju uzņēmums “Timesaving” izstādes apmeklētājiem piedāvās vēl nebijušu iespēju – satikt un konsultēties ar ASV IT tehnoloģiju giganta “Honeywell” pārstāvjiem. Paredzētas arī inovatīvāko risinājumu demonstrācijas!


“Timesaving” izstādē piedalīsies kopā ar ASV IT tehnoloģiju tirgus līderi “Honeywell” un ar interesentiem dalīsies pieredzē par inovatīvākajām iekārtām un risinājumiem produktu marķēšanā un identifikācijā, kā arī iepazīstinās ar aktuālākajām uzlīmju apstrādes tehnoloģijām.

“Honeywell” industriālais printeris
Kā galveno nozares jaunumu uzņēmums piedāvās zīmola “Honeywell” industriālo printeri, kas uzlīmju un etiķešu druku pacels vēl nebijuši augstā līmenī. Šis printeris ir aprīkots ar svītru kodu kvalitātes verifikatoru, kas nodrošina katra izdrukātā svītru koda skenēšanas pārbaudi. Tas būs īpaši aktuāls pārtikas produktu ražotājiem un tirgotājiem, kam ir līgumsaistības ar veikalu ķēdēm un atbildība par marķējuma drukas kvalitāti.

Jaunums
Šī gada nozīmīgākais “Timesaving” jaunums – elektroniskās krājumu inventarizācijas risinājums“Scan Invent”, kas tapa apvienojot jaunākos IT tehnoloģiju sasniegumus, lai padarītu noliktavu un veikalu inventarizāciju pār ātru, ērtu un vienkāršu procesu.

Visiem interesentiem būs iespēja apskatīt un notestēt elektroniskās inventarizācijas risinājumu, jaunākos uzlīmju/etiķešu printerus un portatīvos datu terminālus, kā arī iegādāties tos par īpaši izdevīgām cenām!

“Timesaving” Latvijas un ārvalstu IT nozares tirgū piedāvā aktuālākos IT tehnoloģiju risinājumus un iekārtas preču marķēšanai un identifikācijai, kā arī veiksmīgai klientu apkalpošanai visdažādākajās uzņēmējdarbības nozarēs. Uzņēmumu raksturo 15 gadu pieredzē balstītas zināšanas un ikdienas rūdījums, kas palīdz veiksmīgi realizēt klientu ieceres.

Kontakti:
www.timesaving.lv
facebook.com/timesavinglv
instagram.com/timesavinglv1575293480_11746.JPG
1653775698_11746.jpg
1546108678_11746.jpg