LAT
RUS
ENG
Seko mums:


Rīkotājs

Nodrošinātājs



Partneri


“Balttour 2017” tematiskās halles “Apceļo Latviju!” lielās skatuves programma*

Piektdiena, 3. februāris


LaiksPasākums
11.00–11.20 Tūrisma izstādes-gadatirgus “Balttour 2017” oficiālā atklāšanas ceremonija
11.20–11.50 Balvas “Gada cilvēks tūrismā 2016” pasniegšanas ceremonija
13.00–13.10 Lielās skatuves atklāšana
13.10–13.30 Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vērgalīte” (Pāvilostas nov.)
13.30–14.00 Zinātnes centrs “AHHAA” (Igaunija)
14.05–15.05 Suitu sievas, suitu vīri, suitu dūdenieki (Alsungas nov.)
15.05–15.25 Tautas deju kopa “Gaida” (Preiļi)
15.45–16.00 Līnijdeju kolektīvs “Latte” (Ķekavas nov.)
16.00–16.30 Zinātnes centrs “AHHAA” (Igaunija)
16.35–16.55 Bērnu deju ansamblis “Teiksmiņa” (Rīga)
16.55–17.05 Māsas Legzdiņas (Dobele)
17.05–17.30 Bērnu vokālais ansamblis “Puķuzirnis” (Ikšķile)


Sestdiena, 4. februāris


LaiksPasākums
10.30 Skatuves atklāšana
10.35–11.00 Pūtēju orķestris “Salaspils” (Salaspils)
11.00–11.15 Senioru deju grupa “Ābeļzieds” (Ķekavas nov.)
11.15–11.45 Jelgavas popkoris (Jelgava)
11.45–12.05 A. Daņiļeviča deju skola “Dzirnas” (Rīga)
12.05–12.35 Zinātnes centrs “AHHAA” (Igaunija)
13.00–13.20 Brīvās gribas ansamblis “Stiprās sievas” (Rīga)
13.30–14.00 Senioru deju kolektīvs “Ziemeļblāzma” (Rīga)
14.00–14.30 Īru deju studija “Ceili Rue” (Rīga)
14.30–15.00 Dziedātājs Frederiks Linkolns (Tobago)
15.20–15.50 Zinātnes centrs “AHHAA” (Igaunija)
15.50–16.10 Austrumu deju studija „Farida” (Baldone)
16.10–16.50 Lauku kapela „Kreicburgas ziķeri” (Jēkabpils)
16.50–17.30 Tautas mūzikas ansamblis „Kokle” un koklētāju ansamblis “Māriņa” (Aloja)


Svētdiena, 5. februāris


LaiksPasākums
10.30 Skatuves atklāšana
10.40–11.00 Daugmales folkloras kopa (Ķekavas nov.)
11.00–11.30 Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Laipa” (Jelgavas nov.) un senioru deju kopa “Ozolnieki” (Ozolnieku nov.)
11.30–12.00 Zinātnes centrs “AHHAA” (Igaunija)
12.00–12.30 Senioru līnijdeju grupa „Varavīksne” (Ādaži)
13.00–13.30 Folkloras kopa “Zemgaļi”, bērnu folkloras kopa “Dzīpariņi” (Jelgavas nov.)
14.00–14.30 Zinātnes centrs “AHHAA” (Igaunija)
14.50–15.10 Skrīveru Kultūras centra 5.–9. klases deju kolektīvs / vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dzēse” (Skrīveri)
15.10–15.30 Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Stopiņš” (Stopiņu nov.)
15.30–16.00 Dziedātājs Frederiks Linkolns (Tobago)
16.00–16.20 Vokālais ansamblis „Mēs tikāmies martā” (Ādaži)
16.20–16.30 Koklētāju ansamblis „Dzītari” (Baldone)

* Programma ir sagatavota saskaņā ar dalībnieku iesniegto informāciju līdz 01.02.2017. Programmā ir iespējamas izmaiņas.







Galerija





„Balttour” iesaka


Partnerviesnīcas


Atbalsta:

Kontakti jautājumiem par:

Piedalīšanos izstādē Publisko informāciju Sadarbību ar ārvalstu struktūrām Izstādes zīmolvedību Servisu Medijiem