“Cruiselines Travel Agency” piedāvās profesionāļu konsultācijas un akcijas cenas kruīzu ceļojumiem!


“Cruiselines Travel Agency” izstādē piedāvās kruīza ceļojumus Vidusjūrā, turklāt ar patīkamām atlaidēm! Lai sniegtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem un katram palīdzētu izdarīt labāko izvēli, uzņēmuma stendā konsultēs profesionāli kruīzu ceļojumu konsultanti.

Ņemot vērā pēdējā laikā augošo pieprasījumu pēc šāda veida ceļojumiem, uzņēmuma pārstāvji ir padomājuši arī par steidzīgajiem izstādes apmeklētājiem. Gadījumā, ja konsultanti “Cruiselines Travel Agency” stendā jau sarunāsies ar citiem ceļotājiem un uzreiz nebūs pieejami sarunai, lai neliktu klientiem gaidīt rindā, ikviens interesents varēs aizpildīt anketu un pieteikties gan konsultācijas, gan akcijas cenas saņemšanai arī pēc izstādes. Piedāvājums būs spēkā no 3. līdz 10. februārim.

Kruīzs – tā ir 5* atpūta, kas dos lieliskus iespaidus pat visprasīgākajam ceļotājam!
Kruīzs izmaksu ziņā ir visefektīgākais veids, kā ceļot uz grūti sasniedzamiem galamērķiem un viena ceļojuma laikā apskatīt vairākas vietas. Kruīziem ir ļoti labi piedāvājumi, jo viss tiek apvienots vienā cenā: naktsmītnes, transporta izdevumi un ēdināšana, turklāt daži piedāvājumi iekļauj pat aviobiļetes. Tiem, kuri vēlas papildus greznību, vienmēr ir iespēja par papildu samaksu ēst labākajos restorānos un doties luksusa ekskursijās. Kruīza priekšrocības īpaši novērtē ģimenes!

Ja neesat ceļojuši šādā veidā un jūtat nedrošību, tad “Cruiselines Travel Agency” stendā jautājiet par grupu braucieniem, kur ceļotājus pavada profesionāls grupas vadītājs. Lieliska izvēle pirmajam kruīza ceļojumam!


“Cruiselines Travel Agency” darbinieki labprāt katram palīdzēs izvēlēties piemērotāko kruīza maršrutu.

SIA “Cruiselines Travel Agency” ir vienīgais Latvijā licencētais dīleris tādām kruīzu kompānijām kā “MSC Cruises”, “Celestyal Cruises”, “Ponant” un “Albatros Expedition”.

Uzzini vairāk šeit: www.facebook.com/CruiselinesLatvija
Vai sūti savu jautājumu vai rezervācijas pieprasījumu uz info@cruiselines.lv1204014587_12067.png
401497853_12067.jpg
2112081786_12067.jpg