Par tūrisma aktualitātēm diskutēs “Balttour” forumā

29. janvārī notiks “Balttour 2020” forums, kur profesionāļi diskutēs par tūrisma nozares aktualitātēm, apspriedīs tendences un vērtēs efektīvākos mārketinga risinājumus.

Forums būs īpaši noderīgs tūrisma dzīves organizētājiem, tūrisma produktu veidotājiem un pakalpojumu nodrošinātājiem reģionos, Latvijas tūrisma aģentūru profesionāļiem un citiem saistīto nozaru speciālistiem.

Šogad foruma dalībnieki diskutēs, kā ar digitālo mārketingu efektīvāk uzrunāt bērnus un pusaudžus tūrisma nozarē, vai un kā izmantot Latvijas influenceru pakalpojumus tūrisma produktu popularizēšanai, kā ikdienā praktiski un efektīvi pielietot dažādas digitālās iespējas tūrisma produktu popularitātes vadībai un citām aktualitātēm.

Citu valstu kultūras kolorītu forumam piešķirs “airBaltic” 2020.gada visjaunāko lidojumu galamērķu pārstāvji, prezentējot tūrisma jaunumus un iespējas savās valstīs.

“Balttour 2020” forums notiek sadarbībā ar Latvijas labākajiem tūrisma nozares speciālistiem, “Magnetic Latvia”, “Digital Journey”, biznesa augstskolas “Turība” Tūrisma pētniecības centru, “BalticTravelnews.com”, “airBaltic” un to organizē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija ALTA un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko jaunumiem par foruma programmu un pasākuma norisi www.balttour.lv/forum un www.facebook.com/balttour!

“Balttour” forumam sekos 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kas no 31. janvāra līdz 2. februārim norisināsies Ķīpsalā. Tajā savus labākos un izdevīgākos piedāvājumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 dalībnieku! Vairāk informācijas: www.balttour.lv


Organizatori

alta logo bt1 logo

Sadarbībā ar

airbaltic